yükleniyor

TBE YAYINLARI

Yayınlar

Türkiye Bilim Evleri kendi uzman kadrosunun hazırlamış olduğu yeni sınav sisteme uygun yayınları kullanmaktadır. PISA ve TIMSS gibi Uluslararası sınavları da dikkate alarak titizlikle hazırlanan sorular, kontrolleri yapıldıktan sonra öğrencilerimize ulaştırılır.

Yayınlar

Yalnızca test kitaplarında değil, deneme sınavlarında da kendi sorularını hazırlayan kadromuz kendini yenileyebilen, değişen sisteme uyum sağlayan dinamik bir ekiptir.

Yayınlar

Merkezi İstanbul’da bulunan yayın kolumuz öğrencilerimizin sınavlara yetkin bir şekilde girmeleri için çalışmaktadır.

Yayıncılık

Ömer DUMAN


Reklam ve Yayın Müdürü

Çocukluğumdan beri hep farklı olanı hayal et tim. Çizim yeteneğimle birleşen bu hayallerim beni sanatla tanışırdı. Sanat yaratıcı olmayı ve farklı düşünmeyi gerektiren bir alandır. Dünyaya bakış açımızı değiştirebilen bu alanın daha çok kişiye uaşmasını istedim. Bu noktada Türkiye Bilim Evleriyle kesişen yollarımız sayesinde sanatı öğrencilerimizle buluşturma fırsatı yakaladım. Çünkü sanat yalnızca müzik ya da resim yapmak değildir. Evrenin sistemini tanırken her objedeki estetiği yakalayarak onları hayatımıza uyarlamak gerekir. Bu nedenle yalnızca görsel sanatlar dersiyle değil, öğrencilerimizin eğitim esnasında kullandıkları tüm materyallerle onlara bu zevki aşılamalıyız. Türkiye Bilim Evleri olarak büyük bir titizlikle hazırladığımız yayınlarımızın görsel içeriklerini de hayal gücümüzle yoğurup eşsiz hale getirerek öğrencilerimize sunuyoruz. Çünkü biliyoruz ki kaliteli bir eğitim kaliteli materyallerden geçer.

İletişim

Hayalinizdeki eğitimle tanışmak için bizimle iletişime geçin.

bilgi@turkiyebilimevleri.com
yabancidilevi@gmail.com

İletişim

0 246 222 23 30
0 246 222 23 32
0 246 222 23 33

Adres-1

Gazi Kemal Mah. Hasan Fehmi Caddesi 1302. Sk. No:24 ISPARTA

Adres-2

Kutlubey Mah. 1001 Sk. No:4/1 ISPARTA

Adres-3 (Merkez)

Çelebiler Mah. Hastane Cad. No:29 ISPARTA